UKKNJF
Français

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego

Rekrutacja UKKNJF

Zostań studentem UKKNJF - sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Tablica UKKNJF

Aktualne informacje o zmianach w planie zajęć oraz terminach i wynikach egzaminów.

Nauczyciele akademiccy

Poznaj naszą kadrę dydaktyczną lub pobierz materiały do zajęć.

Start » UKKNJF » Aktualności » stypendia bilateralne rządowe

stypendia bilateralne rządoweważne

2017-11-16
Uprzejmie informujemy, że na stronie: Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) została zamieszczona oferta stypendialna w ramach rządowych umów bilateralnychz m.in. następującymi krajami: Armenia, Austria, Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Chorwacja, Egipt, Francja, Grecja, Hiszpania,

Holandia, Izrael, Japonia, Kazachstan, Litwa, Macedonia, Mongolia, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry, Wietnam.

Szczegółowe zasady kwalifikacji i terminy składania wniosków różnią się w zależności od kraju przyjmującego. Osoby zainteresowane powinny zapoznać się z zasadami kwalifikacji na stronie NAWA https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-polscy/oferta-wyjazdowa.

Doktoranci i pracownicy UW ubiegający się o wyjazd składają kompletne dokumenty aplikacyjne w Biurze Współpracy z Zagranicą, pokój 24, na co najmniej 5 dni roboczych przed terminem zakończenia konkursu ogłoszonym na stronie NAWA. Kwestionariusz osobowy, oprócz podpisu kandydata, musi zawierać podpis dziekana lub prodziekana, a w przypadku jednostki samodzielnej – kierownika.

Studenci UW ubiegający się o wyjazd składają swoje wnioski w Biurze Spraw Studenckich (kontakt: pani Elżbieta Pawlus-Kurzyna, email:
elzbieta.pawlus@adm.uw.edu.pl, tel: 22 55 20 447).

Zachęcamy do skorzystania z rządowego programu wymiany akademickiej.