UKKNJA

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego

Rekrutacja UKKNJA

Zostań studentem UKKNJA - sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Tablica UKKNJA

Aktualne informacje o zmianach w planie zajęć oraz terminach i wynikach egzaminów.

Nauczyciele akademiccy

Poznaj naszą kadrę dydaktyczną lub pobierz materiały do zajęć.

Start » UKKNJA » Aktualności » II miejsce studentów UKKNJA w turnieju piłki nożnej

II miejsce studentów UKKNJA w turnieju piłki nożnejważne

2017-05-10

7 maja piątka studentów Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego zajęła II miejsce w turnieju piłki nożnej. Wydarzenie zorganizowane przez NZS miało miejsce na Wydziale Zarządzania przy ulicy Szturmowej. Drużyna, która została utworzona z myślą o zawodach - jej członkowie po raz pierwszy spotkali się w komplecie w dzień turnieju - okazała się być "czarnym koniem". Szturmem przedarła się do finału ww. konkursu, wygrywając w półfinale ze „Zwycięzcami turnieju”, ostatecznie ulegając drużynie „Mushrooms”. W skład reprezentacji Kolegium wchodzili: Michał Dąbrowski, Michał Górski, Michał Kaczorowski, Aleksander Wójcicki oraz Jakub Wieczorek.