"/> Oferta bezpłatnych zajęć z języka hiszpańskiego przygotowujących do wyjazdu Erasmus - CKNJOiEE UW
UKKNJA

Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego

Rekrutacja UKKNJA

Zostań studentem UKKNJA - sprawdź naszą ofertę edukacyjną.

Tablica UKKNJA

Aktualne informacje o zmianach w planie zajęć oraz terminach i wynikach egzaminów.

Nauczyciele akademiccy

Poznaj naszą kadrę dydaktyczną lub pobierz materiały do zajęć.

Start » UKKNJA » Aktualności » Oferta bezpłatnych zajęć z języka hiszpańskiego przygotowujących do wyjazdu Erasmus

Oferta bezpłatnych zajęć z języka hiszpańskiego przygotowujących do wyjazdu Erasmusważne

2017-02-22

Zapraszamy wszystkich studentów Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej do skorzystania z nowej oferty edukacyjnej związanej z przygotowaniem do studiów częściowych w Hiszpanii ramach programu Erasmus.
Zajęcia: "Hiszpania: kraj i język dla studentów Erasmus" będą prowadzone przez studentów Uniwersytetu Castilla la Mancha (Hiszpania), pod kierunkiem mgr Janiny Zielińskiej, koordynatora ds.mobilności w UKKNJF.
Spotkania będą się odbywały w środy w godz. 16.00 - 17.30 w sali 108 w siedzibie UKKNJF (Al. Niepodległości 22) od początku marca 2017 r.
 Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy p. Janiny Zielińskiej (j.zielinska@uw.edu.pl) do 24 lutego 2017. Prosimy o określenie w mailu swojego poziomu znajomości języka hiszpańskiego.

Jest możliwość otwarcia kameralnych grup konwersatoryjnych prowadzonych przez studentów hiszpańskich na wyższym poziomie.

Uwaga! zajęcia są bezpłatne, opcjonalne, bez przypisanej liczby ects.